Главная

Труба для теплого пола EUROTERM (200 м)

Есть в наличии

Артикул: 11407
3200.00 грн.
Скидки постоянным клиентам!
Гарантия качества всех товаров магазина!
Доставка удобным вам способом!

Труба на теплу підлогу EUROTERM -труба, призначена для гарячого і холодного водопостачання, радіаторного опалення та теплої підлоги. Виготовляється із молекулярно зшитих поліетиленів PE-RT Низький тиск високої щільності (HDPE) метод екструзії. Під час цього методу полімерні ланцюжки стають з’єднаними формуючи один з одним Тривимірну решітку хімічних зв'язків. Хімічна структура, що утворюється в результаті цього процесу, робить неможливим плавлення або розчинування полімера. Тому труби з PE-RT з успіхом замінили металеві труби і можуть застосовуватися в умовах, коли Його тиск досягає 20 градусів за Цельсієм, а температура — 95 °С. У цьому  труби PE-RT володіють унікальними еластичні Властивості.  
З усіх відомих брендів класу зшивання Pex: A B C або Pe-Rt , труба Євротерм набирає популярності серед простих споживачів і фахівців, які займаються монтажем теплих підлог і систем опалення не перший рік.
Зшитий поліетилен pe-rt Evroterm є двошаровою трубою з дифузійним шаром (кисневий бар'єр), призначення якого захист пластикової труби від хімічних і механічних пошкоджень. За нинішньої цінової політики ринку, труби Євротерм єдині які поєднують низьку ціну та високу якість відомих марок труб таких як: Rehau, Icma, Giacomini, Firat.

Характеристики труби Euroterm:
Довжина рулону-200 м
Діаметр-16 мм
Товщина стінки-2 мм
Робочий тиск 10 bar
Руйнівний тиск 16 bar
Робоча температура-75°С
Максимальна температура-110°С
Вироблено в Україні.
    Плохо           Хорошо